MMZ2012Y202BTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MMZ2012Y202BTD25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMZ2012Y202BTD25
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN
Fitxak: 1.MMZ2012Y202BTD25.pdf2.MMZ2012Y202BTD25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
MMZ2012Y202BTD25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMZ2012Y202BTD25 fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3719348 pcs Datuen fitxa 1.MMZ2012Y202BTD25.pdf2.MMZ2012Y202BTD25.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series MMZ
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 445-172872-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 2 kOhms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.041" (1.05mm) Iragazki mota Signal Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 500 mOhm Uneko balorazioa (Max) 400mA