MMZ2012Y152BT000
TDK CorporationTDK Corporation
MMZ2012Y152BT000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMZ2012Y152BT000
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Fitxak: 1.MMZ2012Y152BT000.pdf2.MMZ2012Y152BT000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MMZ2012Y152BT000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMZ2012Y152BT000 fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 801909 pcs Datuen fitxa 1.MMZ2012Y152BT000.pdf2.MMZ2012Y152BT000.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series MMZ
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 445-1560-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 1.5 kOhms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.041" (1.05mm) Iragazki mota Signal Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 400 mOhm Uneko balorazioa (Max) 500mA