MLF2012C820M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C820M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLF2012C820M
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 2MA 3 OHM SMD
Fitxak: MLF2012C820M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
MLF2012C820Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLF2012C820M fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 82UH 2MA 3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1211607 pcs Datuen fitxa MLF2012C820M.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series MLF
balorazio - Q @ Freq 25 @ 1MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 445-8982-2
MLF2012C820M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 82µH
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 8MHz
Deskribapen zehatza 82µH Shielded Multilayer Inductor 2mA 3 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 3 Ohm Max
Uneko balorazioa 2mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MLF2012C680MT
MLF2012C680MT
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 68UH 2MA 2.9 OHM SMD
Stockean: 1443051 pcs
Deskarga: MLF2012C680MT.pdf
RFQ
MLF2012C820MT000
MLF2012C820MT000
deskribapena: FIXED IND 82UH 2MA 3 OHM SMD