MLF2012C680M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C680M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLF2012C680M
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 2MA 2.9 OHM SMD
Fitxak: MLF2012C680M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
MLF2012C680Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLF2012C680M fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 68UH 2MA 2.9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1491518 pcs Datuen fitxa MLF2012C680M.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series MLF
balorazio - Q @ Freq 25 @ 1MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 445-8981-2
MLF2012C680M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 9MHz
Deskribapen zehatza 68µH Shielded Multilayer Inductor 2mA 2.9 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 2.9 Ohm Max
Uneko balorazioa 2mA Uneko - Saturazioa -