MLF2012C150MT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C150MT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLF2012C150MT
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD
Fitxak: MLF2012C150MT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
MLF2012C150MTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLF2012C150MT fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1336280 pcs Datuen fitxa MLF2012C150MT.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series MLF
balorazio - Q @ Freq 30 @ 1MHz
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 15µH Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm)
Frekuentzia - Self Resonant 22MHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15µH Shielded Multilayer Inductor 5mA 700 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 700 mOhm Max
Uneko balorazioa 5mA Uneko - Saturazioa -