MLF2012C150M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C150M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLF2012C150M
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD
Fitxak: MLF2012C150M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
MLF2012C150Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLF2012C150M fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1403676 pcs Datuen fitxa MLF2012C150M.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series MLF
balorazio - Q @ Freq 30 @ 1MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 445-8976-2
MLF2012C150M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 22MHz
Deskribapen zehatza 15µH Shielded Multilayer Inductor 5mA 700 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 700 mOhm Max
Uneko balorazioa 5mA Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MLF2012C180KTD25
MLF2012C180KTD25
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 18UH 5MA 800 MOHM SMD
Stockean: 335566 pcs
Deskarga: MLF2012C180KTD25.pdf
RFQ
MLF2012C150MT000
MLF2012C150MT000
deskribapena: FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD
Stockean: 1423006 pcs
Deskarga: MLF2012C150MT000.pdf
RFQ
MLF2012C101M
MLF2012C101M
deskribapena: FIXED IND 100UH 2MA 3.1 OHM SMD
Deskarga: MLF2012C101M.pdf
MLF2012C150KTD25
MLF2012C150KTD25
Deskarga: MLF2012C150KTD25.pdf
MLF2012C150MTD25
MLF2012C150MTD25
Deskarga: MLF2012C150MTD25.pdf
MLF2012C150MT
MLF2012C150MT