CK45-R3DD101KANRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3DD101KANRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CK45-R3DD101KANRA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 2KV RADIAL
Fitxak: 1.CK45-R3DD101KANRA.pdf2.CK45-R3DD101KANRA.pdf3.CK45-R3DD101KANRA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CK45-R3DD101KANRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CK45-R3DD101KANRA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 100PF 2KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea R
Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm) Series CK45-RR
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 445-15889
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak High Voltage, Low Dissipation Factor
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
kapazitantzia 100pF eskaerak Automotive