CK45-R3DD101K-VRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CK45-R3DD101K-VRA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 2KV RADIAL
Fitxak: 1.CK45-R3DD101K-VRA.pdf2.CK45-R3DD101K-VRA.pdf
  • Mezua
CK45-R3DD101K-VRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CK45-R3DD101K-VRA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 100PF 2KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 895170 pcs Datuen fitxa 1.CK45-R3DD101K-VRA.pdf2.CK45-R3DD101K-VRA.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea R
Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm) Series CK45-RR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
Ezaugarriak High Voltage, Low Dissipation Factor Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc kapazitantzia 100pF