RG2012P-2152-D-T5
SusumuSusumu
RG2012P-2152-D-T5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RG2012P-2152-D-T5
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 21.5K OHM 0.5% 1/8W 0805
Fitxak: RG2012P-2152-D-T5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RG2012P-2152-D-T5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RG2012P-2152-D-T5 fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 21.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2645272 pcs Datuen fitxa RG2012P-2152-D-T5.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series RG Erresistentzia 21.5 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 21.5 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film