RG2012P-2152-B-T5
SusumuSusumu
RG2012P-2152-B-T5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RG2012P-2152-B-T5
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/8W 0805
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
RG2012P-2152-B-T5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RG2012P-2152-B-T5 fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1619539 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series RG
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RG2012P-2152-B-T5 Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 21.5k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film