PCMB053T-1R5MS
SusumuSusumu
PCMB053T-1R5MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCMB053T-1R5MS
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 6A 20 MOHM SMD
Fitxak: 1.PCMB053T-1R5MS.pdf2.PCMB053T-1R5MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
PCMB053T-1R5MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCMB053T-1R5MS fabrikatzailea Susumu
deskribapena FIXED IND 1.5UH 6A 20 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 211978 pcs Datuen fitxa 1.PCMB053T-1R5MS.pdf2.PCMB053T-1R5MS.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.191" L x 0.185" W (4.85mm x 4.70mm)
estali Unshielded Series PCMB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1919 (4848 Metric)
Beste izenak 408-1518-2
PCMB053T1R5MS
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Inductor 6A 20 mOhm Max 1919 (4848 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 20 mOhm Max
Uneko balorazioa 6A Uneko - Saturazioa 10A