PCMB053T-1R0MS
SusumuSusumu
PCMB053T-1R0MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCMB053T-1R0MS
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 7A 14 MOHM SMD
Fitxak: 1.PCMB053T-1R0MS.pdf2.PCMB053T-1R0MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
PCMB053T-1R0MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCMB053T-1R0MS fabrikatzailea Susumu
deskribapena FIXED IND 1UH 7A 14 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76302 pcs Datuen fitxa 1.PCMB053T-1R0MS.pdf2.PCMB053T-1R0MS.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.191" L x 0.185" W (4.85mm x 4.70mm)
estali Unshielded Series PCMB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1919 (4848 Metric)
Beste izenak 408-1516-6 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 7A 14 mOhm Max 1919 (4848 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 14 mOhm Max
Uneko balorazioa 7A Uneko - Saturazioa 11A