XVC2LUY48D
SunLEDSunLED
XVC2LUY48D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XVC2LUY48D
Fabrikatzaileak / Marka: SunLED
Produktuaren Deskribapena LED 4.8MM YLW DIFF BI-LEVEL CBI
Fitxak: XVC2LUY48D.pdf
  • Mezua
XVC2LUY48Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XVC2LUY48D fabrikatzailea SunLED
deskribapena LED 4.8MM YLW DIFF BI-LEVEL CBI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3982 pcs Datuen fitxa XVC2LUY48D.pdf
Uhin - gailurra 590nm Tentsioaren balorazioa 1.95V
Angeluen ikuspegia 60° Series -
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 14mcd Lente mota Diffused, Tinted
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 4.80mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza LED Circuit Board Indicator 2 High Yellow (x 2) Diffused, Tinted 1.95V 140mA Round with Domed Top, 4.80mm Through Hole, Right Angle Oraingo 140mA
konfigurazioa 2 High Kolore Yellow (x 2)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
XVC-01
XVC-01
fabrikatzaileak: Excelsys Technologies Ltd.
deskribapena: CONFIG PWR CHASSIS 1000W 6 SLOT