XVC2LUG48D
SunLEDSunLED
XVC2LUG48D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XVC2LUG48D
Fabrikatzaileak / Marka: SunLED
Produktuaren Deskribapena LED 4.8MM GRN DIFF BI-LEVEL CBI
Fitxak: XVC2LUG48D.pdf
  • Mezua
XVC2LUG48Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XVC2LUG48D fabrikatzailea SunLED
deskribapena LED 4.8MM GRN DIFF BI-LEVEL CBI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5355 pcs Datuen fitxa XVC2LUG48D.pdf
Uhin - gailurra 565nm Tentsioaren balorazioa 2V
Angeluen ikuspegia 60° Series -
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 29mcd Lente mota Diffused, Tinted
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 4.80mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza LED Circuit Board Indicator 2 High Green (x 2) Diffused, Tinted 2V 140mA Round with Domed Top, 4.80mm Through Hole, Right Angle Oraingo 140mA
konfigurazioa 2 High Kolore Green (x 2)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5510707F
5510707F
fabrikatzaileak: Dialight
deskribapena: LED 3MM 5V YELLOW