CDRH4D29LDNP-8R2PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDRH4D29LDNP-8R2PC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2UH 2.2A 53.3 MOHM
Fitxak: CDRH4D29LDNP-8R2PC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CDRH4D29LDNP-8R2PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDRH4D29LDNP-8R2PC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 8.2UH 2.2A 53.3 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175398 pcs Datuen fitxa CDRH4D29LDNP-8R2PC.pdf
Mota - tolerantzia ±25%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
estali Shielded Series CDRH4D29/LD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 8.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 8.2µH Shielded Inductor 2.2A 53.3 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 53.3 mOhm Max Uneko balorazioa 2.2A
Uneko - Saturazioa 1A