CDRH4D29LDNP-4R7PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDRH4D29LDNP-4R7PC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 2.8A 35.4 MOHM
Fitxak: CDRH4D29LDNP-4R7PC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CDRH4D29LDNP-4R7PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDRH4D29LDNP-4R7PC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 4.7UH 2.8A 35.4 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199768 pcs Datuen fitxa CDRH4D29LDNP-4R7PC.pdf
Mota - tolerantzia ±25%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
estali Shielded Series CDRH4D29/LD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 4.7µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Inductor 2.8A 35.4 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 35.4 mOhm Max Uneko balorazioa 2.8A
Uneko - Saturazioa 1.3A