CDH63NP-8R2MC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDH63NP-8R2MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2UH 1.2A 184 MOHM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
CDH63NP-8R2MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDH63NP-8R2MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 8.2UH 1.2A 184 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 523221 pcs Datuen fitxa
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.240" W (6.30mm x 6.10mm)
estali Unshielded Series CDH63
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 8.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.114" (2.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 184 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 184 mOhm Max Uneko balorazioa 1.2A
Uneko - Saturazioa 1.28A