CDH63NP-560KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDH63NP-560KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 420MA 1.13 OHM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
CDH63NP-560KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDH63NP-560KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 56UH 420MA 1.13 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 526132 pcs Datuen fitxa
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.240" W (6.30mm x 6.10mm)
estali Unshielded Series CDH63
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 56µH Altuera - Eserita (Max) 0.114" (2.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 1.13 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.13 Ohm Max Uneko balorazioa 420mA
Uneko - Saturazioa 530mA