CDH2D09SNP-1R0MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDH2D09SNP-1R0MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 1A 110 MOHM SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
CDH2D09SNP-1R0MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDH2D09SNP-1R0MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 1UH 1A 110 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 271204 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.112" L x 0.106" W (2.85mm x 2.70mm)
estali Unshielded Series CDH2D09/S
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 1A 110 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 110 mOhm Max Uneko balorazioa 1A
Uneko - Saturazioa 880mA