CDH2D09BNP-3R3MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH2D09BNP-3R3MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDH2D09BNP-3R3MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.06A 188 MOHM
Fitxak: CDH2D09BNP-3R3MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
CDH2D09BNP-3R3MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDH2D09BNP-3R3MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.06A 188 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 248120 pcs Datuen fitxa CDH2D09BNP-3R3MC.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.112" L x 0.106" W (2.85mm x 2.70mm)
estali Unshielded Series CDH2D09B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 3.3µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Inductor 1.06A 188 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 188 mOhm Max Uneko balorazioa 1.06A
Uneko - Saturazioa 850mA