CDH113NP-151KC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDH113NP-151KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 490MA 610 MOHM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CDH113NP-151KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDH113NP-151KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 150UH 490MA 610 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 158998 pcs Datuen fitxa
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm)
estali Unshielded Series CDH113
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.146" (3.70mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 610 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 610 mOhm Max Uneko balorazioa 490mA