CDH113NP-101KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDH113NP-101KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 610MA 430 MOHM
Fitxak: CDH113NP-101KC.pdf
  • Mezua
CDH113NP-101KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDH113NP-101KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 100UH 610MA 430 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5850 pcs Datuen fitxa CDH113NP-101KC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm)
estali Unshielded Series CDH113
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 308-1877-2 Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.146" (3.70mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 430 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 430 mOhm Max
Uneko balorazioa 610mA Uneko - Saturazioa -