CDC4D20NP-331KC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDC4D20NP-331KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 135MA 5.16 OHM
Fitxak: CDC4D20NP-331KC.pdf
  • Mezua
CDC4D20NP-331KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDC4D20NP-331KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 330UH 135MA 5.16 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 265564 pcs Datuen fitxa CDC4D20NP-331KC.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Inductor 135mA 5.16 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 5.16 Ohm Max Uneko balorazioa 135mA
Uneko - Saturazioa 160mA