CDC4D20NP-182KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDC4D20NP-182KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8MH 55MA 27.1 OHM
Fitxak: CDC4D20NP-182KC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CDC4D20NP-182KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDC4D20NP-182KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 1.8MH 55MA 27.1 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 260063 pcs Datuen fitxa CDC4D20NP-182KC.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
estali Unshielded Series CDC4D20
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 1.8mH Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.8mH Unshielded Inductor 55mA 27.1 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 27.1 Ohm Max Uneko balorazioa 55mA
Uneko - Saturazioa 65mA