CD43NP-680KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD43NP-680KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD43NP-680KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM
Fitxak: CD43NP-680KC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
CD43NP-680KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD43NP-680KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 68UH 370MA 1.117 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59800 pcs Datuen fitxa CD43NP-680KC.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
estali Unshielded Series CD43
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 308-1859-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Inductor 370mA 1.117 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.117 Ohm Max
Uneko balorazioa 370mA Uneko - Saturazioa -