CD43NP-3R3MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD43NP-3R3MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD43NP-3R3MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 2A 86.2 MOHM SMD
Fitxak: CD43NP-3R3MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
CD43NP-3R3MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD43NP-3R3MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 3.3UH 2A 86.2 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137972 pcs Datuen fitxa CD43NP-3R3MC.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
estali Unshielded Series CD43
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 3.3µH Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Inductor 2A 86.2 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 86.2 mOhm Max Uneko balorazioa 2A