0630CDMCDDS-3R3MC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0630CDMCDDS-3R3MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 8.4A 22 MOHM
Fitxak: 0630CDMCDDS-3R3MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
0630CDMCDDS-3R3MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0630CDMCDDS-3R3MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 3.3UH 8.4A 22 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 251486 pcs Datuen fitxa 0630CDMCDDS-3R3MC.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
estali Shielded Series 0630CDMC/DS
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 0630CDMCDDS-3R3MC-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.3µH Shielded Molded Inductor 8.4A 22 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 22 mOhm Max
Uneko balorazioa 8.4A Uneko - Saturazioa 11.4A