0630CDMCDDS-1R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0630CDMCDDS-1R2MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2UH
Fitxak: 0630CDMCDDS-1R2MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
0630CDMCDDS-1R2MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0630CDMCDDS-1R2MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 1.2UH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105966 pcs Datuen fitxa 0630CDMCDDS-1R2MC.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
estali Shielded Series 0630CDMC/DS
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 308-2477-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.2µH Shielded Molded Inductor Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) -