PREC030SFAN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC030SFAN-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PREC030SFAN-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS
Fitxak: PREC030SFAN-RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PREC030SFAN-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PREC030SFAN-RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 186725 pcs Datuen fitxa PREC030SFAN-RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk