PREC030SADN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC030SADN-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PREC030SADN-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS
Fitxak: PREC030SADN-RC.pdf
  • Mezua
PREC030SADN-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PREC030SADN-RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7083 pcs Datuen fitxa PREC030SADN-RC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk