NREC033SABN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
NREC033SABN-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NREC033SABN-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS
Fitxak: NREC033SABN-RC.pdf
  • Mezua
NREC033SABN-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NREC033SABN-RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4230 pcs Datuen fitxa NREC033SABN-RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk