NREC033SABC-M30RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
NREC033SABC-M30RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NREC033SABC-M30RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL SMD 33POS
Fitxak: NREC033SABC-M30RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
NREC033SABC-M30RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NREC033SABC-M30RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL SMD 33POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115247 pcs Datuen fitxa NREC033SABC-M30RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk