ECC31DREF-S734
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECC31DREF-S734
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Fitxak: ECC31DREF-S734.pdf
  • Mezua
ECC31DREF-S734ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECC31DREF-S734 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9000 pcs Datuen fitxa ECC31DREF-S734.pdf
Bukaera Solder Eyelet(s) Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 31
Posizio kopurua 62 Muntaketa mota Panel Mount
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.031" (0.79mm)