ECC31DRAS-S734
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECC31DRAS-S734
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Fitxak: ECC31DRAS-S734.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
ECC31DRAS-S734ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECC31DRAS-S734 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8365 pcs Datuen fitxa ECC31DRAS-S734.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 31
Posizio kopurua 62 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Blue
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.031" (0.79mm)