ABB50DHRD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ABB50DHRD
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Fitxak: 1.ABB50DHRD.pdf2.ABB50DHRD.pdf
  • Mezua
ABB50DHRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ABB50DHRD fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4053 pcs Datuen fitxa 1.ABB50DHRD.pdf2.ABB50DHRD.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Board Edge, Straddle Mount
Generoa Female Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Ezaugarriak Card Extender Harremanetarako mota Hairpin Bellows
Harremanetarako materiala Beryllium Copper Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)