ABB50DHNN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ABB50DHNN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Fitxak: 1.ABB50DHNN.pdf2.ABB50DHNN.pdf
  • Mezua
ABB50DHNNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ABB50DHNN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6181 pcs Datuen fitxa 1.ABB50DHNN.pdf2.ABB50DHNN.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature -
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Hairpin Bellows
Harremanetarako materiala Beryllium Copper Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)