FR1105W-RR
Stanley ElectricStanley Electric
Stanley Electric
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FR1105W-RR
Fabrikatzaileak / Marka: Stanley Electric
Produktuaren Deskribapena LED RED CLEAR 3216 SMD
Fitxak: FR1105W-RR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
FR1105W-RRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FR1105W-RR fabrikatzailea Stanley Electric
deskribapena LED RED CLEAR 3216 SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 673678 pcs Datuen fitxa FR1105W-RR.pdf
Uhin - gailurra 635nm Uhin - dominatzailea 626nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.9V Angeluen ikuspegia 50°
Hornitzaileen gailuen paketea 3216 Type Tamaina / dimentsioa 3.20mm L x 1.60mm W
Series 1105W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak Q4706744
Muntaketa mota Surface Mount, Bottom Entry Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Millicandela Balorazioa 180mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 1.60mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 2.05mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Red 626nm LED Indication - Discrete 1.9V 1206 (3216 Metric)
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard