FR1101F-TR
Stanley ElectricStanley Electric
FR1101F-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FR1101F-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Stanley Electric
Produktuaren Deskribapena LED RED CLEAR SMD R/A
Fitxak: FR1101F-TR.pdf
  • Mezua
FR1101F-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FR1101F-TR fabrikatzailea Stanley Electric
deskribapena LED RED CLEAR SMD R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6302 pcs Datuen fitxa FR1101F-TR.pdf
Uhin - gailurra 635nm Uhin - dominatzailea 626nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.9V Angeluen ikuspegia 140°, 130°
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 3.00mm L x 2.00mm W
Series 1101F Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, No Lead Beste izenak 404-1060-2
FR1101FTR
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Millicandela Balorazioa 50mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Domed Top, 2.00mm x 1.00mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 1.00mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Red 626nm LED Indication - Discrete 1.9V 2-SMD, No Lead
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard