WW3JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JB10R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WW3JB10R0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 10 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: 1.WW3JB10R0.pdf2.WW3JB10R0.pdf
  • Mezua
WW3JB10R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WW3JB10R0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 10 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 407692 pcs Datuen fitxa 1.WW3JB10R0.pdf2.WW3JB10R0.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Series WW Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak WW 5 10 5% B
WW5105%B
WW5105%B-ND
WW510JB
WW510JB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound