WW3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JB100R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WW3JB100R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: 1.WW3JB100R.pdf2.WW3JB100R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
WW3JB100Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WW3JB100R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 375277 pcs Datuen fitxa 1.WW3JB100R.pdf2.WW3JB100R.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Series WW Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak WW 5 100 5% B