RSMF2JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT9R10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSMF2JT9R10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: 1.RSMF2JT9R10.pdf2.RSMF2JT9R10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RSMF2JT9R10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSMF2JT9R10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 327746 pcs Datuen fitxa 1.RSMF2JT9R10.pdf2.RSMF2JT9R10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Series RSMF Erresistentzia 9.1 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RSMF2JT9R10CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 9.1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film