RSMF2JT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT9K10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSMF2JT9K10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1K OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: 1.RSMF2JT9K10.pdf2.RSMF2JT9K10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
RSMF2JT9K10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSMF2JT9K10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1K OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2965755 pcs Datuen fitxa 1.RSMF2JT9K10.pdf2.RSMF2JT9K10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Series RSMF Erresistentzia 9.1 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RSM 2 9.1K 5% R