RSMF1GB1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1GB1K50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSMF1GB1K50
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1.5K OHM 1W 2% AXIAL
Fitxak: 1.RSMF1GB1K50.pdf2.RSMF1GB1K50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
RSMF1GB1K50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSMF1GB1K50 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 1.5K OHM 1W 2% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2124422 pcs Datuen fitxa 1.RSMF1GB1K50.pdf2.RSMF1GB1K50.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Series RSMF Erresistentzia 1.5 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RSM 1 1.5K 2% A
RSM 1 1.5K 2% A-ND