RNCS0603BKE750R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BKE750R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCS0603BKE750R
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 750 OHM 0.1% 1/16W 0603
Fitxak: 1.RNCS0603BKE750R.pdf2.RNCS0603BKE750R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RNCS0603BKE750Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCS0603BKE750R fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 750 OHM 0.1% 1/16W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1161321 pcs Datuen fitxa 1.RNCS0603BKE750R.pdf2.RNCS0603BKE750R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Series RNCS Erresistentzia 750 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak RNCS 16 T9 750 0.1% I