RNCS0603BKE6K81
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BKE6K81 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNCS0603BKE6K81
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 6.81K OHM 0.1% 1/16W 0603
Fitxak: 1.RNCS0603BKE6K81.pdf2.RNCS0603BKE6K81.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RNCS0603BKE6K81ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNCS0603BKE6K81 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 6.81K OHM 0.1% 1/16W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 963690 pcs Datuen fitxa 1.RNCS0603BKE6K81.pdf2.RNCS0603BKE6K81.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Series RNCS Erresistentzia 6.81 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak RNCS 16 T9 6.81K 0.1% I