RMCF2010JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT9R10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF2010JT9R10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1 OHM 5% 3/4W 2010
Fitxak: 1.RMCF2010JT9R10.pdf2.RMCF2010JT9R10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RMCF2010JT9R10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF2010JT9R10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1 OHM 5% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3887367 pcs Datuen fitxa 1.RMCF2010JT9R10.pdf2.RMCF2010JT9R10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series RMCF Erresistentzia 9.1 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak RMC 1/2 9.1 5% R