RMCF2010JT9M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT9M10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF2010JT9M10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1M OHM 5% 3/4W 2010
Fitxak: 1.RMCF2010JT9M10.pdf2.RMCF2010JT9M10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
RMCF2010JT9M10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF2010JT9M10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1M OHM 5% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3067719 pcs Datuen fitxa 1.RMCF2010JT9M10.pdf2.RMCF2010JT9M10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series RMCF Erresistentzia 9.1 MOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 9.1 MOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film