RMCF0201JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT9R10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF0201JT9R10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1 OHM 5% 1/20W 0201
Fitxak: 1.RMCF0201JT9R10.pdf2.RMCF0201JT9R10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RMCF0201JT9R10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF0201JT9R10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1 OHM 5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38838073 pcs Datuen fitxa 1.RMCF0201JT9R10.pdf2.RMCF0201JT9R10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series RMCF Erresistentzia 9.1 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 9.1 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Konposizio Thick Film