RMCF0201JT9M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT9M10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RMCF0201JT9M10
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 9.1M OHM 5% 1/20W 0201
Fitxak: 1.RMCF0201JT9M10.pdf2.RMCF0201JT9M10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
RMCF0201JT9M10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RMCF0201JT9M10 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 9.1M OHM 5% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19119955 pcs Datuen fitxa 1.RMCF0201JT9M10.pdf2.RMCF0201JT9M10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series RMCF Erresistentzia 9.1 MOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak RMC 1/20 9.1M 5% R