RC1KB82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC1KB82K0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 82K OHM 1W 10% AXIAL
Fitxak: 1.RC1KB82K0.pdf2.RC1KB82K0.pdf
  • Mezua
RC1KB82K0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC1KB82K0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 82K OHM 1W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4143 pcs Datuen fitxa 1.RC1KB82K0.pdf2.RC1KB82K0.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
Series RC Erresistentzia 82 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RC 1 82K 10% A